Standardní typy pokojů

Jednolůžkový pokoj

Standardní jednolůžkový pokoj je v mnoha případech nahrazován dvoulůžkovým pokojem s oddělenými lůžky. Jedná se o běžný postup při zaplnění hotelové kapacity jednolůžkových pokojů. V tomto pokoji je k dispozici vše potřebné jako v ostatních pokojích, včetně sociálního zařízení a lednice. Tyto typy pokojů jsou menší oproti pokojům pro více osob. Je zde tedy menší komunikační prostor - jedná se o pokoje určené k "přespání" (rezervace ubytování zde).

Dvoulůžkový pokoj s maželskou postelí

Jedná se o běžný hotelový pokoj pro páry, který je svojí velikostí přizpůsoben k přespání a ubytování dvou osob. Součástí tohoto pokoje je sociální zařízení, lednice, televize a relaxační prostor s posezením a stolečkem. Na pokoji je standardní dvoulůžko, tedy manželská postel (rezervace ubytování zde).

Dvoulůžkový pokoj s oddělenými postelemi

Obdoba standardního dvoulůžkového pokoje s manželskou postelí, ovšem v tomto pokoji se nachází oddělené spaní, tedy dvě oddělená lůžka. Tyto lůžka jsou řešena buď formou samostatných jednolůžek v pokoji nebo jsou lůžka oddělena v rámci zvýšeného patra (takto jsou většinou řešeny pokoje pro více než dva hosty) - tedy jednolůžko v pokoji, druhé jednolůžko v patře (rezervace ubytování zde).

Třílůžkový pokoj

Pokoj určený pro více osob je standardní, jen o něco větší než běžný dvoulůžkový pokoj. Většinou je složení pokoje řešeno manželskou postelí a jednolůžkem. Dle prostoru je jednolůžko umístěno buď přímo v pokoji nebo ve zvýšeném patře. K pokoji samozřejmě náleží také samostatné sociální zařízení, televize se satelitním příjmem, internetové připojení, lednice, posezení (rezervace ubytování zde).

Čtyřlůžkový pokoj

Tento pokoj je ve velmi omezeném počtu s ohledem na svoji velikost a rozložení. Pokoj pro čtyři osoby je řešen jako všechny ostatní pokoje s tím rozdílem, že k běžným třem lůžkům je přidáno další jednolůžko. Rozložení může být buď dvě dvoulůžka nebo dvoulůžko a dvě jednolůžka. Konkrétní možnosti Vám budou sděleny na dotaz našimi pracovníky (rezervace ubytování zde).